KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14477064
nr 1447 7064
Helge Zandén
(1886-1972), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 24x44cm, yttermått inklusive ram: 44x64cm
Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:37:08
150 kr
Helge Zandén
Läs mer om Helge Zandén